Україна, м. Львів, пр. Червоної Калини 58
(063) 02 17 486
(093) 50 93 242
(067) 72 08 038

Main Menu

«Тенісний лікоть», «лікоть гольфіста»

«Тенісний лікоть», «лікоть гольфіста»

Симптоми тенісного ліктя 
Тенісний лікоть: несподіване відкриттяЗа статистикою, 1,3% дорослого населення не з чуток знають, що таке тенісний лікоть або, по науковому, латеральний епікондиліт.
Найчастіше недуга, симптомами якого є біль, підвищена чутливість і обмежена рухливість ліктя, вражає людей у віці 35-55 років. А іронія в наступному: більшість хворих, що страждають тенісним ліктем, в теніс взагалі не грають.

Причиною недуги можуть бути травма або просто незручні, або виконані з надмірним зусиллям, або багаторазові та без необхідного відпочинку рухи руками. Наприклад, тривале обертання передпліччя, згинання кисті в зап’ясті, кидки, удари, приготування налисників на важкій сковороді :) В результаті відбуваються мікророзриви сухожиль, якими розгинають м’язи передпліччя прикріплені до плечової кістки.

Ось найпоширеніші симптоми тенісного ліктя:

  • повторювана біль у лікті;
  • біль з ліктя віддає в зап’ясті;
  • біль виникає, коли ви піднімаєте або згинаєте руку;
  • біль виникає, коли ви берете навіть невеликі і легкі предмети;
  • виникає відчуття дискомфорту, коли ви простягаєте руку;
  • біль триває 6 – 12 тижнів і більше.

Ін’єкції стероїдних препаратів 

До останнього часу основним засобом боротьби з тенісним ліктем вважалися ін’єкції стероїдних препаратів. Вони приносять швидке полегшення і створюють ілюзію швидкого одужання.У нашому центрі спираючись на досвід роботи ми вивчали проблему глибше і зробили несподіване відкриття.

Тенісний лікоть: несподіване відкриттяВипробували різні методи лікування на двох групах пацієнтів. Пацієнти з першої групи отримували ін’єкції кортикостероїду(гормональні препарати- дипроспам , флостерон ,депос, кеналог) і за порадою лікарів поступово поверталися до нормального способу життя. Друга група пройшла за шість тижнів вісім 10-хвилинних сеансів ударно-хвильової терапії, а також виконувала в домашніх умовах рекомендації лікаря.

Контрольне обстеження пацієнти проходили двічі: через шість тижнів після початку лікування і через рік. 

У першому випадку самі гарні результати були у «ін’єкційної» групи: тут про поліпшення стану здоров’я повідомили 78% пацієнтів. На другому місці з 75-ма відсотками виявилися «Ударно-хвильова» група. 

Проте після 52-х тижнів з початку лікування картина змінилася. «Ін’єкційна» група значно відстала від «ударно-хвильової», причому у першій був високий відсоток рецидивів (різке відновлення болю): у 72% учасників стан погіршився!!! Петро Панчишин пояснює це «запамороченням від успіхів»: тобто пацієнти, окрилені швидким початковим поліпшенням самопочуття, занадто поспішно повернулися до тренувань і надмірним навантаженням на недолікований лікоть.

Після закінчення року «ударно-хвильова» група показала  високі результати до 95 %. Здоров’я пацієнтів значно покращився або навіть повністю відновилося. 

Наші  висновки: лікування у центрі доктора Панчишина методикою ударно-хвильової терапії  – ефективніше та безпечніше ніж ін’єкцій(блокади)  кортикостероїду.

Рекомендації 

Не займайтесь самолікуванням, не переводьте захворювання у хронічний перебіг. Приходьте до нашого центру і ми вирішимо вашу проблемку :)

Щоб зменшити біль, використовуйте фіксуючі бандажі , які продаються у спортивних магазинах.

Коли доводитися піднімати предмети, тримайте руку долонею до себе.

Намагайтеся як можна менше і рідше навантажувати руки .

Якщо доводиться працювати руками, використовуйте ергономічні інструменти, які знижують навантаження на руки.


Домашні лікувальні засоби 


Тенісний лікоть: несподіване відкриття Кілька домашніх лікувальних засобів при тенісному лікті.

  • Компрес з льодом зменшує біль в області запаленого ліктя за рахунок уповільнення місцевого обміну речовин.
  • Не любите холод? Прикладайте до ліктя теплу печену картоплю.

Більшість силових вправ для зміцнення м’язів передпліч тепер заборонені, але підійдуть, наприклад, таке: передпліччя лежить на столі, кисть на вазі, долонею вгору або вниз; взяти в руку якийсь предмет вагою до кілограма; переміщати кисть вгору-вниз; повторити за 20 разів для кожної руки.

Ще раз нагадую :) Не займайтесь самолікуванням, не переводьте захворювання у хронічний перебіг. Приходьте до нашого центру і ми вирішимо вашу проблемку :)

Скачать шаблон для Joomla 3.4.
Скачать шаблон для Joomla 3.4.