Україна, м. Львів, пр. Червоної Калини 58
(063) 02 17 486
(093) 50 93 242
(067) 72 08 038

Main Menu

Лікування целюліту

Лікування целюліту методом ударно-хвильової терапії

service05#U0441-480x282Целюліт — це не тільки зайва вага й тіло, що втрачає свою привабливість, а ще й постійні больові синдроми, стабільне погіршення самопочуття і досить потужний удар по самооцінці людини. У зв’язку з цим багато українських клінік та салонів краси впровадили в перелік надаваних послуг усунення зовнішніх ознак целюліту.

Як показує практика, тимчасове усунення зовнішніх проявів целюліту несе клієнту короткострокове моральне задоволення і приємні відчуття на час проведення дорогих процедур, таких як “шоколадні обгортання”, “апаратних масажів” і інших методів, проте на більше ці методи не здатні. На сьогоднішній день найефективнішим методом усунення целюліту визнана ударно-хвильова терапія, так як із застосуванням цієї технології целюліт лікується, його причини усуваються зсередини а результат зберігається на роки!

Доктор Петро Панчишин пропонує інноваційний в Україні, але вже перевірений і добре зарекомендований в США та Європі спосіб лікування целюліту ударно-хвильовою терапією, який сприяє практично миттєвій активізації обмінних процесів в тканинах, поліпшенню мікроциркуляції (за рахунок зростання нових судин), зникненню набряклості, підвищенню пружності тканин і усуненню в’ялості шкіри.

Одним з найбільш істотних переваг ударно-хвильової терапії є остаточне позбавлення від целюліту. Лікування целюліту ударно-хвильової терапією – це позбавлення від целюліту з максимальною ефективністю без хірургічних операцій.

Пропонований медичним центром  спосіб лікування целюліту відрізняється беззаперечною перевагою, яка полягає в наданні цілого комплексу процедур, які в сукупності забезпечують максимальну ефективність лікування!

Принцип дії УХТ на організм людини.

Основу методу ударно-хвильової терапії в лікуванні целюліту становить вплив на тканини ударними хвилями з високою амплітудою тиску спектру інфразвук (не плутати з ультразвуком – різні за своєю природою і впливу хвилі). Ударні хвилі здатні передавати енергію від точки генерації до віддалених ділянок (що знаходяться на порівняно великій глибині). До унікальних властивостей ударних хвиль відноситься їх здатність передавати імпульсну енергію в однорідні тканини організму зі швидкістю – 1500 м/с без пошкодження тканин.

Лікувальні ефекти ударно-хвильової терапії при лікуванні целюліту.

5h8mpqwd- cтімуляція метаболізму клітин – веде до розщеплення жирів (тригліцеридів) на гліцерин і жирні кислоти;
- Збільшення проникності клітинних мембран;
- Посилення проліферації фібропластів – сприяє утворенню нових колагенових і еластинових волокон, синтезу ендогенної (власної) гіалуронової кислоти, тобто відновленню нормального стану шкіри, її пружності, еластичності, вирівнюванню рельєфу шкірного покриву, збереженню водного балансу;
- Поліпшення мікроциркуляції, яке також сприяє розщепленню жирових з’єднань і їх виведенню з тканин;
- Механічна стимуляція лімфатичної судинної системи – веде до посилення лімфодренажу, зменшенню набряків.

Вплив ударних хвиль на зайві жирові відкладення завершується видаленням останніх через кровеносну систему в розщепленому стані. Крім основного ефекту ударні хвилі сприяють також і зникнення розтяжок, збільшенню еластичності шкірного покриву.

Результати дії акустичної хвилі при лікуванні целюліту методом ударно-хвильової терапії.

5tj725uvВченими доведений той факт, що ударні хвилі негайно розбивають жирові клітини, сприяють стимуляції мікроциркуляції в тканинах і покращують кровообіг, що стимулює ліполіз (розпад жирів).
По завершенні сеансів ударно-хвильової терапії тригліцериди (жири) виводяться в навколишнє міжклітинну середовище, після чого з кровотоком і лімфою надходять в печінку, звідки виводяться природним шляхом.

У медичному центрі доктора Петра Панчишина курс лікування целюліту методом ударно-хвильової терапії вимагає 6-12 процедур, кількість і періодичність яких призначаються лікарем індивідуально. Інтервал між процедурами – 4-7 днів. Пацієнт може оплатити і пройти весь курс відразу (в такому випадку діє знижка) або одну або декілька процедур на свій розсуд.

Головна відмінність лікування целюліту методом ударно-хвильової терапії від інших антицелюлітних програм – це те, що ви не тільки усуваєте саму целюлітну тканину, але органічно «перероджуюте» її в здорову. “Активація” (“подразнення”) акустичної хвилею клітин фібропластів (клітини сполучної тканини, що синтезують білки колагену і еластину) провокує зростання колагенових волокон, що дозволяє вже в короткі терміни організму самому підтягувати обвислі ділянки шкіри, боротися з її бугристостью і дряблостью. Метод ударно-хвильової терапії на відміну від більшості інших методик лікування целюліту дозволяє організму запустити дуже важливі процеси в організмі, що ведуть до оздоровлення шкіри, усуваючи сам целюліт на тривалий час, а не тільки його зовнішні прояви. По закінченні курсу, а також по тому ще 6 місяців ви помітите реальний ефект. Шкіра не тільки підтягується, вона стає більш щільною і пружною.

Технологія лікування целюліту ударно-хвильової терапією від Storz Medical (Швейцарія).

metod01dПри лікуванні целюліту екстракорпоральної ударно-хвильовою терапією, медичний центр доктора Петра Панчишина використовує біомеханичну стимуляцію із запатентованою технологією «D-Actor» , за допомогою якої в апараті швейцарської фірми Storz Medical генеруються ударні хвилі. Технологія «D-Actor» знайшла застосування в естетичних та терапевтичних процедурах лікування целюліту, корекції контурів тіла, зміцненні м’язової та сполучної тканин.

Слід зазначити, що глибина проникнення ударної хвилі аплікаторів, які використовуються в медичному центрі “доктора Петра Панчишина”, становить цілих 70 мм, що дозволяє лікувати целюліт абсолютно будь-якої стадії.

 

  • Правильний метод лікування целюліту методом ударно-хвильової терапії – звучить “голосно”, тому що абсолютно інноваційним є відкриття про вплив акустичної хвилі на «життєдіяльність» жирових клітин – адипоцитів. Технологія УХТ (англ .: AWT – Acoustic Wave Therapy) прийшла зі Швейцарії, визнаного лідера свідомого ставлення до естетики, як продовженню здоров’я.
  • У цій країні неприпустимі псевдонаукові методики, а також бренди з сумнівною репутацією. Авторитет компанії Storz Medical (провідного виробника медичного обладнання, розробника кращих установок для ударно-хвильової терапії) – непорушний і затверджений десятиліттями.

Медичний підхід до лікування целюліту забезпечує тривалий (не менше року) і видимий успіх лікування цього захворювання. Наявність спеціальної системи виміру стадій целюліту виробництва Німеччини дозволить нашому фахівцеві визначити уражені зони і виходячи з цього підібрати оптимальну кількість процедур ударно-хвильової терапії.

 

Пам’ятайте, целюліт – це захворювання! Я пропоную вам найсучасніший метод його лікування, а також лікування в розстрочку без переплат!
Не відмовляйте собі в можливості виглядати добре! 

Скачать шаблон для Joomla 3.4.
Скачать шаблон для Joomla 3.4.